Cookies op de website van De Groene Club

Besparen met gezamenlijke energie-inkoop

KNVB De Groene Club gaat van start met een geweldig initiatief om voetbalverenigingen te helpen met hun energiekosten.

Om de kosten voor energie te verlagen, gaan we gezamenlijk energie inkopen. Op deze manier kunnen we voetbalverenigingen helpen om te besparen op hun energierekening. Dit is niet alleen goed voor de portemonnee, maar ook voor het milieu. Door samen te werken aan duurzame oplossingen kunnen we de CO2-uitstoot van de voetbalverenigingen verlagen en bijdragen aan een groenere toekomst.

Als vereniging kun je je bij ons aanmelden voor dit initiatief. Het enige wat je hoeft te doen, is je gegevens achterlaten via het aanmeldformulier op onze website. Wij nemen vervolgens contact met je op om de mogelijkheden te bespreken en je verder te helpen.

Wij geloven dat we samen een verschil kunnen maken. Door ons te verenigen en gezamenlijk in te kopen, kunnen we voetbalverenigingen helpen om kosten te besparen en duurzamer te worden. Hiermee maken we niet alleen onze verenigingen sterker, maar ook de hele samenleving.

Dus waar wacht je nog op? Meld je hier aan.